Moldova
Specialist Relații Clientela –
Operator Telefonic
(lucru de la domiciliu: part time/ full time)

Codul postului vacant: SRC

Dacă optezi pentru postul dat înseamnă ca:

  • Îți dorești un echilibru familie-carieră
  • Vrei independență financiară
  • Îți place să ajungi la serviciu de-ndată ce ai ieșit din pat
  • Vrei să fii implicată în activitate, iar anumite circumstanțe te țin legată de casă

Propunem:

  • Salariu fix și achitat la timp
  • Instruire gratuită
  • Lucru comod, de la domiciliu
  • Salariu din prima zi!
  • Angajare oficială
  • Pachet social inclus
  • ! - Salariul se discută nemijlocit la interviu (dar e competitiv pe piață)

Program Full-time:

Luni-Vineri, de la 09.00 până la 17:30

Program Part-time:

Luni-Vineri, de la 17:00 până la 21:00

! Excepție va face prima lună - se va lucra de la oficiul companiei (pentru o integrare rapidă și ușoară)

Atribuții de serviciu:

  • Preluarea apelurilor telefonice de la clienți, rezolvarea sau redirecționarea apelurilor la persoanele responsabile
  • Răspunderea în scris solicitărilor primite din partea clienților pe adresa de e-mail
  • Soluționarea sau transmiterea spre rezolvare a solicitărilor preluate telefonic / în scris către specialiștii din alte departamente
  • Apelarea clienților la numerele de telefon din baza de date pentru rezolvarea operativă a unor situații sau în cadrul sondajelor de opinie
  • Executarea altor sarcini similare, cerute de superiorii ierarhici.

Candidatul pe care-l căutam:

  • e sociabil, iar telefonul îi este un prieten bun
  • comunică (verbal și în scris) corect și frumos, atât în limba română cât și în limba rusă
  • e utilizator experimentat al calculatorului, în special a Microsoft Office-ului
  • este orientat spre soluționarea problemelor
  • ! experiența anterioară nu este obligatorie

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: moldova.hr@avon.com ( indicînd în tema scrisorii codul: SRC )

Posturi vacante actuale
Cauta posturi vacante